360°
Kataloglarımız
İletişim
KURUMSAL
Hakkımızda
Vizyonumuz
Misyonumuz
Mali Tablolar
Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında İstanbul ve Anadolu’nun çeşitli şehirlerinden 25 kırtasiye toptancısının katılımı ile kurulmuştur.
Ürünlerinin büyük bir kısmı SİNERJİ,MASİS ve PAINTER markaları altında ithal ve imal edilmektedir.

NOVARICO
yerkürelerinin Türkiye distribütörüdür. 

MASİS markası ile Melodika, çeşitleri, flüt, keçe uçlu üçgen kalem (TRIO PEN), iki uçlu keçeli kalemler, mercanlı kurşunkalem ve kuruboya kalemleri, akrilik boya, guaj boya, yağlı boya, pastel boya, sulu boya, fırça, boyama önlüğü, boyama su kabı gibi resim dersi malzemeleri, sim, simli zamk, pul, göz, kulak, burun, ağız gibi elişi dersi malzemeleri, futbol, basketbol ve masa tenisi topları ve raket gibi spor malzemeleri, yapıştırıcı çeşitleri, tutkal ve bant, makas, kalem kutusu, büyüteç ve pusula gibi bir çok kırtasiye ürününü tedarik etmektedir. Fiyat etiketleri, verstail kalemler ve min, çeşitli kalem setleri, kalem kutuları, oluklu carton, krapon kağıdı, fosforlu kalemler, para dedektör kalemleri, kalemtraş, silgi, beyaz tahta silgisi, termometre, mataralar,  raptiye, ataş, harita çivisi, toplu iğne, maket bıçağı yedek uçları, kesik uçlu dolma kalemler, kesik ve divit uçlar ve setleri, dolma kalem ve tükenmez kalem ve spiralli kalem, refil çeşitlerini ithal etmekte ve pazarlamaktadır. Ayrıca  LASER faks kağıdı, FLASH hesap makinası ve yazar kasa ruloları ve kartuşları da  ürünlerinin arasında mevcuttur.

 Ürünleri arasında önemli bir yer tutan Melodika’nın KOLAY NOTA TUŞU BULMALI MELODİKA adı altında nota basma hakkının Türkiye’deki patent sahibidir.
Firmamız ürünlerini kırtasiye toptancılarına pazarlamaktadır. Sektörümüzün yıllık olarak Nisan ayında yaptığı Uluslararası Kırtasiye fuarına ve toptancı müşterilerimizin düzenlediği bölgesel fuarlara katılarak ürün tanıtımı ve hizmet sunmaktadır