360°
Kataloglarımız
İletişim
HABERLER VE DUYURULAR
Haberler ve Duyurular
Kırtasiye sektörü vitrine çıkıyor
Geri

08.03.2012 Perşembe - İSTANBUL

Kırtasiye & Ofis 2012 Fuarı, 14 Mart'ta İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo'da ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Uluslararası İstanbul Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuarı, 18. kez kapılarını açıyor. 14 - 18 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacak olan fuar, 25 bin metrekarelik alan, 250'nin üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleşecek.

ITE Group Plc. Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından; Kırtasiye Sanayicileri, İthalatçıları, İhracatçıları ve Toptancıları Derneği (TÜKİD)'in desteği ile düzenlenen Kırtasiye & Ofis 2012, bu yıl da kırtasiye-ofis gündeminin takip edildiği önemli bir platform olmayı hedefliyor.

Fuar süresince EUF Fuarcılık A.Ş. ve TÜKİD işbirliği ile gerçekleştirilecek TÜKİD Frekans Dergisi Bilgi Platformu kırtasiye sektörü ile bilgi paylaşımında bulunacak. Bu kapsamda Sunay Akın "Bakmak ile Gormek' , ' Yaratıcı Düşüncenin Kapıları' konulu sunumunu 17 Mart Cumartesi günü gerçekleştirecek.

Yurtdışından Alım Heyetleri gelecek

Kırtasiye & Ofis 2012 Fuarı, bu yıl yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun olarak ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

Kırtasiye & Ofis 2012 için, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizatörlüğünde Arnavutluk, Azerbaycan, BAE, Belçika, Bosna Hersek,  Bulgaristan, Cezayir, Fas, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, Katar, Libya, Macaristan, Makedonya, Mısır, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan'da alım heyeti çalışmaları gerçekleştirildi. Bu ülkelerden yoğun bir ziyaret bekleniyor.

Fuarda sergilenecek ürün grupları arasında; Tüm okul ve ofis malzemeleri;  ajanda-takvim, bilgisayar, fotokopi ve yazıcı makinaları ile ekipmanları, çizim-taslak ürünleri, dosyalama ürünleri,  gönderi ürünleri, hesap makinaları, hediyelik eşya; iş/evrak ve okul çantaları, kağıt ürünleri ve defterler, kartuş ve dolum ürünleri, oyuncak ve eğitici araçlar, pano ve yazı tahtaları, sınav, okul ve okul öncesi eğitici yayınlar, sanat ve hobi malzemeleri, sümen takımları ve masaüstü gereçleri, yapışkanlar ve bantlar, yazım aletleri yer alıyor.